چرا باید وبسایت داشته باشیم؟

چرا سایت
آنچه در این مطلب می خوانید

سایت ارزان

بازارسان در کنار شماست تا بهرین کیفیت همراه با بهترین قیمت ارائه دهد. تحویل نسخه کامل سایت در کمترین زمان ممکن، به همراه نصب رایگان

مطالعه بیشتر...

1- اعتبار

طراحی یه وبسایت به کسب و کار شما اعتبار می دهد. مثل اینکه شما همیشه یه بیلبورد تبلیغاتی توی فضای مجازی که در دسترس همه هست دارین.

2- ویترن

داشتن یه وبسایت توی اینترنت مثل ویترین برای کسب و کار میمونه که خیلی راحت و بدون هزینه در دسترس همه قرار میگیره

 3- پاسخ سریع

تا حالا دقت کردین؟
وقتی سوالی ازمون میپرسن که نمیدونیم اولین کاری که میکنیم میریم سراغ اینترنت
یا وقتی سوالی رو از دوستان، اطرافیان یا خانواده مون میپرسیم و جوابش رو نمیدونن یا شک دارن، فورا میرن سراغ گوشی یا لپ تاپ و با یه جستجو در اینترنت جواب سوالشون رو پیدا میکنن؟
پس حضور توی اینترنت خیلی اهمیت داره

 

4- بازاریابی

داشتن یه وبسایت یعنی بازاریابی همیشگی. مثل اینکه شما همیشه یه بیلبورد تبلیغاتی توی فضای مجازی که در دسترس همه هست.

 

5- اطلاعات مشتریان

توی فروش سنتی، مشتری ها فقط به صورت حضوری میان، خرید میکنن و میرن، اما شما اطلاعاتی راجع به نوع خرید، ترجیح مشتری ها و … ندارین و این کار به سختی امکان پذیره، اما با داشتن یه وبسایت این اطلاعات به راحتی جمع میشه و شما می تونین خیلی راحت و با تحلیل اونها به سود بیشتر برسید.

 

6- دریافت اطلاعات کامل

حضور در اینترنت باعث میشه کاربر خیلی راحت بتونه از هر جایی که هست کالا و یا خدمات مورد نظرش رو جستجو کنه، در موردش توضیحات کامل دریافت کنه، نظرات دیگران رو در مورد محصول یا خدمت ببینه و بدون اینکه هم خودش و هم فروشنده خسته و کلافه بشه، تصمیم بگیره و خرید کنه.

 

7- افزایش خرید اینترنتی

رشد و توسعه اینترنت و در دسترس بودن اون و تعداد زیاد کاربران حاضر در اینترنت و همه این مزیت ها و حضور کسب و کارها باعث شده خرید اینترنتی افزایش پیدا کنه.

پس چرا معطلی؟


همین حالا دست به کار شو